| Место происхождения: | США |
| Фирменное наименование: | Honeywell |
| Сертификация: | COC |
| Номер модели: | 100-34702-001 |
| Количество мин заказа: | 1 шт. |
|---|---|
| Цена: | inquiry |
| Упаковывая детали: | Оригинал |
| Время доставки: | 3-5 рабочих дней |
| Условия оплаты: | Т/Т |
| Поставка способности: | 10 штук в день |
| Название продукта: | 100-34702-001 Драйвер вертикальной шины Honeywell | Модель продукта: | 100-34702-001 |
|---|---|---|---|
| Состояние: | Новый | ПЕРЕВОЗКИ: | DHL, TNT или EMS, FedEx, UPS |
| Запас: | Доступный | Гарантия: | 12 месяцев |
| Рейтинг: | 24 Вдц, 110 мА | Размер упаковки: | 11,8 "x 7,9" x 9,9 "(30 см х 20 см х 25 см) |
| Вес брутто: | 3 кг |
| Brand Name | Honeywell |
| Model | 100-34702-001 |
| Catalog | Procontrol |
| Origin | USA |
| Dimension | 16*16*12cm |
| Weight | 0.5kg |
| HS Code | 8537101190 |
| Payment | T/T |
| Sales Price | $999 |
| Warranty | 12 months |
| Lead time | 3-5 work days |
| TSI |
GE: IC693/IC695/IC697/IC698/IC200/IC660/IC670 IS200/DS200 series, EX2100, EX2000 Excitation Bently Nevada: 3500/3300 Surveillance protection system, Proximitor, Probe Epro: PR6422/PR6423/PR6424/PR6426/PR9268 series; MMS6000 system |
| PLC |
Schneider Modicon: Quantum 140series Westinghouse: OVATION system Allen-Bradley: SLC500: 1747/1746 series MicroLogix: 1761/1763/1762/1766/1764 series CompactLogix: 1769/1768 series Logix5000: 1756/1789/1794/1760/1788 series PLC-5: 1771/1785 series |
| DCS |
ABB: Advant Controller, S800/S900 I/O Advant AC800M series module, 800xA, Symphony Honeywell: Alcont, Experion LS, Experion PKS, Experion HS, TDC 2000, TDC3000 Emerson: DeltaV Dual channel redundant security system |
| ESD |
Invensys Triconex: Redundant fault-tolerant control system Invensys Foxboro: I/A Series system, FBM Rockwell: ICS Triplex modules |
| N/M | N/M |
| 125720-01 | T8461 |
| 1746-OB16 | IC660BBD120 |
| FBM219 | 140XTS00200 |
![]()
Q1: What's your product warranty period
A: Our products come with a one-year warranty. We're also open to discussing warranty extension if you need it.
Q2: What are your payment terms?
A:We often use EXW with T/T payment terms.
Q3: Kindly please provide the following additional information for the offered item: HS Code, Data sheet / technical catalogue
A:HS Code : 8537101190
please kindly check the data sheet.
Контактное лицо: Candy Wang
Телефон: +8618059279924