| Место происхождения: | США |
| Фирменное наименование: | Honeywell |
| Сертификация: | COC |
| Номер модели: | 10024//H/F |
| Количество мин заказа: | 1 шт. |
|---|---|
| Цена: | 1500 |
| Упаковывая детали: | Оригинал |
| Время доставки: | 3-5 рабочих дней |
| Условия оплаты: | Т/Т |
| Поставка способности: | 10 штук в день |
| Название продукта: | 10024//H/F Модуль связи Ethernet Honeywell | Модель продукта: | 10024//H/F |
|---|---|---|---|
| Состояние: | Новый | ПЕРЕВОЗКИ: | DHL, TNT или EMS, FedEx, UPS |
| Запас: | Доступный | Гарантия: | 12 месяцев |
| Рейтинг: | 24 Вдц, 110 мА | Размер упаковки: | 11,8 "x 7,9" x 9,9 "(30 см х 20 см х 25 см) |
| Вес брутто: | 3 кг |
| Brand Name | Honeywell |
|---|---|
| Model | 10024//H/F |
| Catalog | Procontrol |
| Origin | USA |
| Dimension | 16*16*12cm |
| Weight | 0.5kg |
| HS Code | 8537101190 |
| Payment | T/T |
| Warranty | 12 months |
| Lead time | 3-5 work days |
The Honeywell 10024//H/F is an enhanced communication module designed for machine control and PLC applications. Originally part of the FSC series, it provided advanced communication capabilities for Honeywell control systems. Although it has been discontinued by the manufacturer, it remains available through various other channels.
![]()
A:Our company specialize in PLC Modules, DCS Control Cards.
A: The price depends on the model, quantity,and other factors. I can give you a quotation based on your specific requirements.
A: The delivery time for the current stock is usually 3 to 5 working days. For orders, it depends on the specific time.
Контактное лицо: Candy Wang
Телефон: +8618059279924