| Место происхождения: | США |
| Фирменное наименование: | Honeywell |
| Сертификация: | COC |
| Номер модели: | 51109693-100B |
| Количество мин заказа: | 1 шт. |
|---|---|
| Цена: | 80 |
| Упаковывая детали: | Оригинал |
| Время доставки: | 3-5 рабочих дней |
| Условия оплаты: | Т/Т |
| Поставка способности: | 10 штук в день |
| Название продукта: | 51109693-100B Разъем Honeywell Ucn, ответвитель заземляющего кабеля | Модель продукта: | 51109693-100B |
|---|---|---|---|
| Состояние: | Новый | Перевозки: | DHL, TNT или EMS, FedEx, UPS |
| Запас: | Доступный | Гарантия: | 12 месяцев |
| Рейтинг: | 24 Вдц, 110 мА | Размер упаковки: | 11,8 "x 7,9" x 9,9 "(30 см х 20 см х 25 см) |
| Вес брутто: | 3 кг |
| Brand Name | Honeywell |
| Model | 51109693-100B |
| Catalog | Procontrol |
| Origin | USA |
| Dimension | 16*16*12cm |
| Weight | 0.5kg |
| HS Code | 8537101190 |
| Payment | T/T |
| Sales Price | $50 |
| Warranty | 12 months |
| Lead time | 3-5 work days |
![]()
And other products with mass inventory!!!
We are the supplier for industrial automation spare parts. We specialize in PLC module, DCS card pieces, ESD system card pieces, vibration monitoring system card pieces, steam turbine control system module, gas generator spare parts. We have established the relationship with famouse PLC DCS product maintenance service providers in the world.
Our products are widely used in CNC machinery and metallurgy, oil and gas, petrochemical, chemical, paper printing, textile printing and dyeing, machinery, electronics manufacturing, automobile manufacturing, tobacco, plastic machinery, electricity, water conservancy, water treatment / environmental protection, municipal engineering, Heating, energy, transmission and distribution industries.
A: Our products come with a one-year warranty. We' re also open to discussing warranty extension if you need it.
A:HS Code : 8537101190
please kindly check the data sheet.
A: The delivery time for the current stock is usually 3 to 5 working days. For orders, it depends on the specific time.
Контактное лицо: Candy Wang
Телефон: +8618059279924